МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Грігоре Вієру: "Любов - єдина правда на землі"

14 Лют (Ср) / 17:00
- 14 Лют/18:00
Безкоштовна подія
Грігоре Вієру: "Любов - єдина правда на землі"

Грігоре Вієру: "Любов - єдина правда на землі"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Грігоре Вієру: "Любов – єдина правда на землі"

🎡Афіша Київ

⌚️2024-02-14 17:00:00 –
🏢вул. Олександра Кониського (кол. Тургенєвська), 83-85, Kyiv, Ukraine, 04053

Поетично-музичний вечір, присвячений творчості Грігоре Вієру.
Грігоре Віеру – національний символ Молдови, діамант сучасної літератури, «Лучафер» нашої епохи. В поезії Grigore Vieru головна тема – це любов матері, яка в його розумінні є началом начал. Мама – це рідний дім, рідна земля, рідна мова, а це – цілий всесвіт. Він передає любов до жінки через любов до матері і каже, що Любов – єдина правда на землі.
Грігоре Вієру – володар слова і цілитель людських душ. До його поезії звертаються, коли радіють і сумують, у дитинстві та у зрілому віці. Поет словом, добром і любов’ю до ближнього прагнув об’єднати все людство.
Маємо в українському перекладі відомі поезії Грігоре Вієру, які вирізняються майстерним поєднанням ліризму та глибокого драматизму. У них – синівська любов до рідної землі, до рідного слова і пісні, а також до рідної матері. Саме такими є переклади Володимира Пояти віршів «Автобіографічне», «Слово «МАМА», «Мамине слово», «Безкінечна загадка» та ін. Поезії Грігоре Вієру також перекладали Володимир Лучук, Іван Драч, Володимир Забаштанський, Тамара Коломієць, Віталій Коротич, Борис Олійник, Дмитро Павличко та інші. Ще нам відомо, що готова до друку нова книжка перекладів творів Грігоре Вієру українською мовою Володимира Пояти.
Про цікаві, часом несподівані факти з життя та творчості видатного молдавського поета, ви дізнаєтеся на поетично-музичному вечорі, ініційованому громадською організацією "Товариство молдовської культури в Києві" та проводиться за підтримки Посольства Республіки Молдова в Україні і у партнерстві з Муніципальною бібліотекою Б.П. Хашдеу м. Кишинева (Молдова).

Джерело заходу: https://www.facebook.com/412063737964302

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: