МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Мій весняний дивограй"

22 Бер (Пт) / 17:04
- 2 Тра/23:59
Онлайн подія
screenshot_17

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Мій весняний дивограй"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Освітній портал “Алаба”, за організаційної підтримки ТОВ “Освітній портал”ТМ, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості “Мій весняний дивограй”.

Цікаві факти про весну:

 • Весна є періодом пробудження природи після зимового сну. Птахи починають співати, дерева розпускають бруньки, а квіти розцвітають.
 • Відбувається весняне рівнодення – це момент, коли схилення Сонця (його відстань від небесного екватора на північ або на південь) дорівнює нулю. У дні рівнодення тривалість дня на всій Землі, крім районів земних полюсів, майже дорівнює тривалості ночі.
 • Відбуваєься зміна тривалості дня – весною тривалість дня постійно збільшується, коли дні стають довшими, а ночі коротшими. Це природний сигнал для рослин і тварин розпочати активний період росту та розмноження.
 • Весною відбувається міграція птахів – багато видів птахів починають свою міграцію з теплих країв для літнього сезону.
 • Також відбувається міграція тварин – весною з теплих країв повертаються не лише птахи, а й звірі, наприклад, більшість кажанів віддає перевагу зимівлі в більш теплому кліматі.

Основна мета конкурсу – створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, популяризація різних видів творчої діяльності, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді, виявлення та розкриття молодих талантів.

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються тематики конкурса.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Читання вірша/тексту:

 • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо).  
 • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо). 
 • Фотографія (приймаються роботи присвячені тематиці конкурса).
 • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп’ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).
 • Читання вірша/тексту:
  приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам’ять віршів/тексту, присвячених тематиці конкурса (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання має бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів – https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

Розклад:

Прийом заявок і робіт: 21.03.2023 – 22.04.2024
Визначення переможців: 23.04.2024 – 01.05.2024
Публікація результатів: 02.05.2024

Нагороди: Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Детальніше на сторінці проведення конкурсу: https://alaba.op.ua/art-konkurs/ii-vseukrayinskiy-konkurs-dityacho-yunackoyi-tvorchosti-miy-vesnyaniy-divogray

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: