МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Світлий Великдень"

20 Кві (Сб) / 0:00
- 24 Тра/23:59
Онлайн подія
screenshot_110

ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості "Світлий Великдень"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Освітній портал “Алаба”, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості “Світлий Великдень”.

Великдень для українців завжди був одним із найголовніших релігійних свят у році. Це перехідне свято, тобто його дата щороку змінюється. Цього року дата Великодня у православних і греко-католиків припадає на 5 травня, а у римо-католиків – на 31 березня.

Лише тільки подумаєш про це свято, одразу пригадуєш найсмачніші смаколики, які готує матуся до Великодня: яскраві крашанки, запашні паски з родзинками, духмяний аромат яких заповнює усю хату. Заходиш на кухню, там мама вже стомлена, у неї на щоці борошно і ти хутчіш починаєш допомагати прикрашати паски та фарбувати крашанки, щоб потім прикрасити ними святковий стіл за яким збереться вся родина. А які у вас спогади пов’язані з цим святом? Освітній портал Алаба запрошує усіх бажаючих поділитися з нашою командою вашими родинними традиціями святкування Великодня.  

Основна мета конкурсу – створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, сприяння збереженню національного мистецтва та релігійних свят серед дітей та молоді.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.   

Тема конкурсу – свято Великодня, традиції святкування. 

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Фотографія; Сучасне мистецтво; Листівка.

 • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо).
  Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо).
  Фотографія (приймаються роботи, присвячені тематиці конкурса).
  Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп’ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).
  Листівка: приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. 

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

Умови та вимоги:

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота.
  В номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / сучасне мистецтво / фотографія / листівка  допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
  Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / cучасне мистецтво / фотографія / листівка  до участі не приймаються.
  Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / cучасне мистецтво / фотографія / листівка  – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. У номінації листівка приймаються роботи, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб.

Розклад:

 • Прийом заявок і робіт: 20.04.2024-24.05.2024
 • Визначення переможців: 25.05.2024 – 30.05.2024
 • Публікація результатів:  31.05.2024

Нагороди:

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Публікація результатів відбувається на сторінці “Алаба” у facebook.  Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів/медалі учасників будуть надіслані протягом 3 тижнів після оприлюднення результатів.

Детальніше на сторінці творчого конкурсу: https://alaba.op.ua/art-konkurs/ii-vseukrayinskiy-konkurs-dityacho-yunackoyi-tvorchosti-svitliy-velikden

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: