МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Клуб настільних ігор

4 Січ (Чт) / 19:30
- 4 Січ/22:30
Клуб настільних ігор

Клуб настільних ігор

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Клуб настільних ігор

🎡Афіша Київ

⌚️2024-01-04 19:30:00 – 2024-01-04 22:30:00
🏢MODI Art&Wine Gallery

Осіння журба, зимова нудьга, тривожні новини оточують нас в ці дні. Ми маємо бути жвавими та проактивними, щоб опиратися цим явищам. Ба більше! – можна їх атакувати та допомагати іншим у спротиві!

Тож, ми в галереї Моді створюємо Клуб настільних ігор.
Наш відвідувач знайде тут цікаве дозвілля, дружню атмосферу, добре вино та приємні знайомства. Але це лише на поверхні! – а за нею лежить глибоке дослідження впливу ігор на світосприйняття, формування думок та набуття навичок зазирнути в іншу свідомість… Або ні ) – постійні відвідувачі знайдуть відповіді на свої внутрішні питання!

Отже запрошуємо вас переконатися в цьому під час простої та водночас хитрої гри “Детектив”: ведучий загадує слово та ілюструє його підбором двох карток. Всі інші гравці – Детективи – теж знають слово, і теж підбирають під нього дві картки, але серед них є один Конспіролог, який не знає слово… Детективам треба вичислити його дебатами та голосуванням, а Конспірологу треба розчинитися серед Детективів, щоб не бути викритим. Гра розвиває фантазію та способи інтерпретації того, що бачиш, навички “читання” людей й контролю емоцій.

Всі наші настільні ігри максимально інклюзивні, не потребують попередньої підготовки, досвіду чи знань – кожен зможе взяти участь, незалежно від попереднього досвіду, віку. Одна гра може тривати від півгодини до години. В разі швидкого процесу можна зіграти декілька раундів однієї гри або в кілька ігор по черзі.

Організатор-ведучий – Антон Фурманюк, маріуполець, має 10 років досвіду з різними іграми, любить їх творити й організовувати, бо вважає, що настільні ігри – гарний спосіб отримати нові знайомства та, навіть, дружбу.

Зустрічі відбуваються по четвергах 18:30 – 21:00.
Вартість участі – 250 грн (з них 200 грн депозит – тобто, сума, на яку повністю можна випити вина/кави й закусити згідно богемних цін в закладі).

Любите вино та ігри – значить, ви у Моді! )

Мала Житомирська 17
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/347197124689705

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: