МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Kyiv Tea Festival

23 Вер (Сб) / 11:00
- 24 Вер/17:00
Лаврський провулок, 9. Мистецька галерея "Лавра"
kvadrat-min-1024x1024.jpg

Kyiv Tea Festival

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Різноманіття та атмосфера чайної культури захоплять столицю вже цими вихідними — 23 та 24 вересня!

Вважаєте себе поціновувачем чаю? Не уявляєте свій день без чашечки запашного зеленого чи насиченого чорного? Можете відрізнити дарджилінг від дахунпао чи навпаки нарешті прагнете розібратись у секретах та особливостях різних сортів? Або врешті-решт просто хочете насичено та смачно провести вихідні? Відповіді на всі ці питання — Kyiv Tea Festival, який відбудеться 23 та 24 вересня у галереї LAVRA.

Kyiv Tea Festival — це все різноманіття чайного світу в одному місці, багаторічний досвід чайних експертів, десятки освітніх лекцій, сотні дегустацій та неймовірна атмосфера.

Що буде на фестивалі?

  • Великий маркет чаю

Понад 300 видів чаю з Японії, Індії, Шрі-Ланки, Тайваню, Кенії та навіть України. А ще — різноманітні аксесуари для заварювання та проведення чайних церемоній.

  • Освітні лекції від провідних експертів

Як правильно обрати той самий чай? Яким буває пуер та чому він настільки популярний? Як вирощують чай на українських плантаціях? Чому матча — це справжній метч, з чим його їдять та як подають? На ці та десятки інших цікавих тем виступатимуть чайні експерти та консультанти, виробники та експортери чаю, історики, фудблогери та знавці східної культури.

  • Майстер-класи

Не просто обрати найсмачніший чат, але й створити власну унікальну суміш? Так, адже на Kyiv Tea Festival на вас чекатимуть різноманітні майстер-класи з купажування та вибору чаю, а ще — гончарства, малювання та інших творчих активностей.

  • Куточок чайних майстрів

Упродовж двох днів гостей фестивалю занурюватимуть у світ традиційних чайних церемоній. Видовище та відчуття, які неможливо пропустити!

  • Безплатні чайні дегустації

На стендах учасників на вас чекають дегустації найрізноманітніших видів чаю.  На TEAHOUSE Kyiv Tea Festival ви раз і назавжди зрозумієте, в чому різниця між пуерами і як обрати той самий, дізнаєтесь, в чому секрет матча, дарджилінгу, те гуань інь, дахунпао, навчитесь правильно заварювати, зберігати та міксувати чаї та багато іншого.

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: