МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Київ Етно Тріо

22 Бер (Пт) / 18:00
- 22 Бер/20:00
Київ Етно Тріо

Київ Етно Тріо

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Київ Етно Тріо

🎡Афіша Київ

⌚️2024-03-22 18:00:00 – 2024-03-22 20:00:00
🏢Театр «сузір‘я»

"Київ Етно Тріо" – це творча співдружність трьох відомих українських музикантів, яка об'єднує їхні таланти та енергію для створення унікальних музичних творів.
Максим Бережнюк – музикант-віртуоз, який відомий своїм майстерним виконанням на традиційних духових інструментах та глибоким дослідженням українського фольклору. Він є учасником таких відомих музичних гуртів, як "The Doox", "Хорея Козацька", соліст академічного ансамблю української музики "Дніпро", а також викладачем у Київському Національному університеті культури і мистецтв. Лауреат Державної премії ім. Шевченка.
Орест Криса – музикант-мультиінструменталіст та композитор, чий талант розкривається у різноманітних музичних колективах та проектах таких як "Музичний батальйон", "Сонячна машина", "Нескорений ПроРок Василь Симоненко". Артист Національного симфонічного оркестру України. Він також відомий як науковець і кандидат мистецтвознавства, який активно просвічує громадськість у сфері мистецтва.
Володимир Пономарьов – музикант, продюсер та композитор. Виконавець на струнних інструментах. Співзасновник та лідер гуртів та творчих проектів "Київ Етно Тріо", фольк гурту ''Веселі Вуйки'', ''Фольк еволюція'', ансамблю барокової музики ''Perola barroca". Артист Національного симфонічного оркестру України.
Музичний проект "Київ Етно Тріо" був створений з метою привернути увагу до українського фольклору та передати його сутність сучасному слухачеві. Колектив використовує новаторські творчі підходи та сучасні технічні можливості для того, щоб переосмислити традиційні українські мотиви та привернути до них увагу національної та міжнародної аудиторії.
"Київ Етно Тріо" виступає як на внутрішній, так і на міжнародній сцені, розкриваючи багатство української музичної спадщини та сприяючи пізнаваності України та розумінню її культурних наративів в світі.
Ви почуєте унікальні старовинні мелодії і пісні, які були знайдені і записані у фольклорних експедиціях по селах України. Але це не буде чистим фольклором, це враження сучасної людини в глобалізованому світі.
Композиції гурту, це яскраві звукові картини де древні українські пісні набувають нових форм і занурюють слухача в атмосферу давньої та сучасної української музики.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1384996195539263

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: