МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Людмила Таран про 1990-ті: час та письмо. Вечір на Радіо Культура

15 Бер (Пт) / 18:00
- 15 Бер/19:00
Безкоштовна подія
Людмила Таран про 1990-ті: час та письмо. Вечір на Радіо

Людмила Таран про 1990-ті: час та письмо. Вечір на Радіо Культура

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Людмила Таран про 1990-ті: час та письмо. Вечір на Радіо Культура

🎡Афіша Київ

⌚️2024-03-15 18:00:00 –
🏢Михайлівська вулиця, 18А, Київ, 01001, Україна

15 березня, 18:00 — нова розмова спільного проєкту Радіо Культура та «Видавництва Старого Лева» «1990-ті: сучасні класики та їхній час».

Цього разу гостею буде письменниця та журналістка Людмила Таран, а модеруватиме зустріч Наталка Писанка.

Подія відбудеться в Книгарні-кав’ярні (вул. Михайлівська, 18А), тож усіх охочих послухати її вживу запрошуємо в гості до Старого Лева, або ж її можна буде послухати в програмі «Вечір на Радіо Культура» у той же час.

«1990-ті: сучасні класики та їхній час» — цикл розмов про історичні зміни, які відбувалися в перше десятиріччя незалежності України, про тогочасні побут і культуру українців, про літературний процес і свої тодішні дебюти говоритимуть живі класики — письменники, які почали писати наприкінці 1980-х або у 1990-ті роки.

Людмила Таран — українська письменниця, літературознавиця та журналістка. Народилася 2 березня 1954 р. в смт. Гребінки Київської області. Закінчила філологічний факультет Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка. Вивчала чеську мову в Літній школі слов’янських студій Масарикового університету. Згодом працювала вчителькою в одній із середніх шкіл м. Києва, провідним науковим працівником Київського літературно-меморіального музею Максима Рильського, керівником пресцентру Національного університету Києво-Могилянська академія, редактором відділу часопису «Українська культура», оглядачем газети «Вечірній Київ», старшим науковим працівником Українського центру культурних досліджень при Міністерстві культури України. Член Асоціації українських письменників та Національної спілки письменників України. Авторка кількох збірок поезій, книг та низки статей.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/739788968242471

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: