МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Михайло Демцю | "Сонячний дощ"

25 Кві (Чт) / 10:00
- 25 Кві/18:00
Михайло Демцю | "Сонячний дощ"

Михайло Демцю | "Сонячний дощ"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Михайло Демцю | "Сонячний дощ"

🎡Афіша Київ

⌚️2024-04-25 10:00:00 – 2024-04-25 18:00:00
🏢вул. Євгена Чикаленка, 21а, Kyiv, Ukraine, 01024

👁‍🗨 Михайло Демцю / «Сонячний дощ»

👁‍🗨 З 25 квітня по 12 травня у ЦСМ «Білий Світ» експонуватиметься виставка олійного живопису Михайла Демцю. Митець сповідує відмову від посередників, що намагаються словами передати зміст мистецтва, і каже своєму глядачеві: «Іди і дивись!»

▪️ Відкриття виставки відбудеться 25 квітня о 18:00
▪️ Виставка триватиме до 12 травня
▪️ Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а
▪️ Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

👁‍🗨 Будучи вірним своїм поглядам, багато розповідати про власні роботи Михайло Демцю уникає. «Жодна концепція і жоден історик мистецтва не скажуть про виставку художника краще, ніж його твори», – стверджує митець. Якщо задум автора втілений на полотні талановито і майстерно – глядач побачить його та відчує. У цьому і полягає образотворче мистецтво, а спроба передати переживання, настрої і відчуття мовою слів неодмінно включатиме викривлення. Адже будь-який переклад приречений бути неточним, недосконалим… на відміну від перцепції того, хто наживо дивиться на полотно. Сприйняття глядача є єдиною і непорушною істиною, що б не намагався розписати, розтлумачити художник у супровідному тексті.

👁‍🗨 Живописні полотна з виставки «Сонячний дощ» Михайло Демцю створив протягом року під враженнями від подорожей Європою, сухопутних та морських. Серед творів переважатимуть морські пейзажі, багато неба і волі. Своїм завданням митець вважає бути провідником сонячного сяйва, щастя і того, що ми так любимо у Білому Світі – надії.

👁‍🗨 Михайло Іванович Демцю (нар. 2 січня 1953 року) — український художник-постімпресіоніст та експресіоніст. Закінчив Львівське училище декоративного та прикладного мистецтва ім. І.Труша. Член НСХУ. Народний художник України, чиї твори відрізняються яскравістю, об'ємністю прошарків фарби, світлими емоціями та оптимізмом, поєднують у собі західноєвропейські та українські традиції. Нагороджений преміями Всеукраїнської Трієнале живопису (2001), Фестивалю кераміки в музеї кераміки (2003).

▪️ Сайт: buymeacoffee.com/white_world_gallery

Джерело заходу: https://www.facebook.com/346764451732709

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: