МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Практикум. Поведінкова терапія з позитивним підкріпленням

24 Лют (Сб) / 11:00
- 24 Лют/12:00
Практикум. Поведінкова терапія з позитивним підкріпленням

Практикум. Поведінкова терапія з позитивним підкріпленням

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Практикум. Поведінкова терапія з позитивним підкріпленням

🎡Афіша Київ

⌚️2024-02-24 11:00:00 –
🏢Онлайн-подія

Поведінкова терапія з позитивним підкріпленням є однією з сучасних і ефективних методик психотерапії, спрямованою на зміну негативних та деструктивних поведінкових звичок шляхом використання позитивного підкріплення. Цей підхід базується на ідеї, що істинне научіння залежить від того, яка поведінка супроводжується підкріпленням, формується та утримується через взаємодію із навколишнім середовищем, і зміна цієї поведінки можлива за допомогою позитивних впливів та посилення бажаної поведінки.
Б.Ф.Скіннер, американський психолог, винахідник і письменник, найбільш відомий своєю теорією оперантного навчання – вважав, що поведінка, яка призводить до приємних наслідків (посилення), має тенденцію збільшуватися у частоті. Цей принцип є важливим механізмом навчання, і полягає в тому, щоб підсилити позитивні зміни у поведінці шляхом надання позитивних підкріплень. Це може бути щось конкретне, наприклад, словесна похвала, або щось більш абстрактне, таке як внутрішнє задоволення. Таким чином, частота поведінки, яка винагороджується – зростає, а частота поведінки, яка не заохочується – зменшується.

Початковий етап терапії охоплює ретельний аналіз і ідентифікацію цілей, які клієнт хоче досягти, а також проблем, які перешкоджають цьому. Це може бути широкий спектр від емоційних труднощів до проблем у міжособистісних відносинах.

ПТПП дозволяє клієнтам концентруватися на конкретних цілях та результативних змінах, замість розгубленості у загальних проблемах, розвиває позитивні аспекти особистості, сприяючи самовизначенню та підвищенню самооцінки.

Зміни, досягнуті за допомогою ПТПП, часто є стійкими, оскільки вони базуються на позитивних підкріпленнях та розвитку нових, здорових звичок.

На найближчій зустрічі навчально-супервізійного проєкту ми разом:
– детальніше розберемося в основних принципах ПТПП;
– з’ясуємо, які дієві стратегії та ефективні техніки ПТПП ми можемо застосувати для роботи з клієнтами;
– опануємо практичні методики, що допоможуть клієнтові визначити та змінити негативні поведінкові патерни, які перешкоджають усвідомленню шкідливих переконаннь та допоможемо розвинути здорові альтернативи;
– відкриємо для себе, як цей метод психотерапії адаптувати до індивідуальних особливостей та потреб кожного клієнта, роблячи його універсальним і ефективним;
– отримаємо відповіді на особисті та професійні запитання і теплу підтримку колег.

Зустріч відбувається в рамках курсу “50 найефективніших технік практичного психолога”.
https://t.me/protrainingsa_winwin

Джерело заходу: https://www.facebook.com/778317320821695

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: