МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Прем’єра фільму «‎Хоробрі міста»‎

16 Гру (Сб) / 20:00
- 16 Гру/21:00
Прем’єра фільму «‎Хоробрі міста»‎

Прем’єра фільму «‎Хоробрі міста»‎

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Прем’єра фільму «‎Хоробрі міста»‎

🎡Афіша Київ

⌚️2023-12-16 20:00:00 –
🏢Кінотеатр «Жовтень»

Минулого року команда Ukraїner запустила проєкт «Хоробрі міста». Все починалося з кількахвилинних відео, що оповідали історії відважних міст, які натоді перебували або досі перебувають в окупації. Про їхній дух і мешканців, які, попри всі ризики, чинять опір загарбникам, а ще про кожного, хто зараз не може почуватися у своєму домі безпечно.

Бачачи, як це відкликається авдиторії, Ukraїner зробив дещо зовсім нове для себе — залучив українських музикантів, аби ті створили пісні про населені пункти, що борються за свою свободу. Так з’явилося 8 пісень.

А потім Ukraїner вирішив зібрати всіх на благодійному офлайн фестивалі «Хоробрі міста». Дискусії, фотовиставка, концерт з музикантами, які писали для проєкту пісні, — все це було. 8 жовтня 2023 року. Однойменний фільм, який пропонуємо до перегляду — документування концертної частини цього івенту, а також рефлексії артистів про міста, оспівані в їхніх піснях, окупацію і відчуття дому.

Прем’єрний показ стрічки «Хоробрі міста» відбудеться 16 грудня в Києві та Львові. Приходьте дивитися й надихатися тим, з якими чудовими людьми нам випало жити. Після перегляду буде обговорення з командою проєкту.

Докфільм розповідає про концертну частину фестивалю «Хоробрі міста». Також у ньому — рефлексії артистів про українську ідентичність міст, оспіваних у їхніх піснях, спротив жителів під час окупації та пошук нового дому.

Запрошуємо тих, хто був того дня серед гостей, аби згадати яскраву подію, та тих, хто не був, щоб надихнутися творчістю артистів під час війни й тим, як українці в окупованих містах продовжують боротися за свої міста й любити їх.

Ідея створення фільму належить режисерові Ukraїner Миколі Носку:
— Музика — це такий інструмент боротьби, опору. […] Зараз іде війна, і коли створюються подібні події, проєкти з хоробрим містами і з таким музичним компонентом, то одне з найкращих [рішень], які можна зробити — класно це зняти і зробити фільм, щоби, можливо, потім, через десятки років це теж хтось міг використати, щоб теж показати ретроспективу теперішніх подій.

Де і коли?
🗓️ 16.12.23 (субота)
⏰ 17:00

📍кінотеатр Жовтень, вул. Костянтинівська, 26

Щоб потрапити на події необхідно зареєструватися: https://bit.ly/Khorobri_kyiv

Джерело заходу: https://www.facebook.com/6926394714145519

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: