МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Презентація книги "Три пташки у полум'ї війни"

6 Лют (Вт) / 17:30
- 6 Лют/19:30
вул. Велика Васильківська, 6
Безкоштовна подія
kiev_06.02-a4

Презентація книги "Три пташки у полум'ї війни"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

«Good Friends for Ukraine» – це швейцарський благодійний фонд. Його основна мета – соціалізація біженців за кордоном, захист прав українців та підтримка талановитих українських митців. Фонд був заснований українцями для українців. У період з квітня 2022 року він провів понад 50 благодійних заходів у Швейцарії, Англії, Австрії та Україні. Серед них були численні роздачі їжі та речей для біженців, соціальні та освітні заходи, благодійні концерти, а також підтримка конкретних сімей та волонтерів безпосередньо в Україні.

Історія створення фонду та нечувана солідарність жителів Швейцарії надихнули його президентку, журналістку та блогерку Юлію Петерс, написати книгу «Three Little Birds Burning in the Flames of War». У 2023 році відбулися дуже успішні презентації у Швейцарії та в Англії, які супроводжувалися виступами в пресі та на телебаченні. Книга стала бестселером, а усі отримані кошти були направлені на подальшу благодійну діяльність.

У лютому Юлія разом з інтернаціональною командою приїжджає до Києва та Одеси аби презентувати україномовну версію книги під назвою “Три пташки у полум’ї війни”. Для цих заходів був створений ексклюзивний, лімітований тираж. Він буде представлений виключно на телебаченні та для гостей двох наших заходів. Вихід масового тиражу запланований на весну 2024 року.

Ми хочемо запросити Вас на цей захід. Будемо дуже раді бачити Вас у Києві 6 лютого з 17.30 до 19.30 за адресою: магазин «Сяйво книги», вул. Велика Васильківська, 6. У програмі: спілкування з авторкою, концерт рок-музиканта Baz Francis (Лондон), а також демонстрація кліпу за мотивами книги, створеного для нас майстринею пісочної анімації, артисткою Cirque du Soleil Вірою Сивороткіною. Відвідувачі зможуть поставити питання про роботу благодійних фондів та життя біженців за кордоном.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: