МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Штучний інтелект як спосіб фізичного збереження та реставрації кіно і фото

15 Лют (Чт) / 14:00
- 15 Лют/16:00
Безкоштовна подія
Штучний інтелект як спосіб фізичного збереження та реставрації кіно і

Штучний інтелект як спосіб фізичного збереження та реставрації кіно і фото

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Штучний інтелект як спосіб фізичного збереження та реставрації кіно і фото

🎡Афіша Київ

⌚️2024-02-15 14:00:00 – 2024-02-15 16:00:00
🏢Національний музей історії України

Запрошуємо на круглий стіл «Штучний інтелект як спосіб фізичного збереження та реставрації кіно і фото документів у цифровій формі».
Кіно і фото документи як новітні аудіовізуальні джерела є важливою складовою історичних досліджень. Перед архівами, музеями та іншими установами, що зберігають аудіовізуальні пам’ятники все гостріше постає проблема у забезпеченні їх збереженості. Це в першу чергу пов’язано з фізичним старінням документів. Враховуючи специфіку виготовлення кіно і фото матеріалів, умови використання та зберігання ці матеріали втрачають свої первісні фізичні — вицвітання, втрата кольору, деструкція плівки та фотопаперу, що ускладнює, а інколи й унеможливлює роботу з цими документами. Матеріали (плівка, фотовідбитки) потребують консервативного втручання, а почасти й реставрації. Як не прикро, але з часом стан кінофотоматеріалів досягає критичної межі, коли не лише неможливо з ними працювати й вони перестають фізично існувати.
Традиційно для консервації та реставрації використовувалися ручні і машинні способи, але з розвитком новітніх технологій є можливість досягти кращих результатів. Останні роки активно застосовуються можливості ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ, тобто новітнього програмного забезпечення на основі потужних комп’ютерних систем. Для роботи використовуються цифрові копії тому фізичні об’єкти не зазнають зайвого впливу.
Представляємо можливості ШІ на прикладі реставрації цифрової копії стрічки 1917 року «Украинское движение», яке виконав фахівець з аудіовізуальних технік і технологій, режисер і письменник Іван Канівець, багаторічний викладач спеціальних дисциплін Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.Карпенка-Карого.
❗️Початок концерту – 15 лютого, у четвер, о 14:00.
Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2. Додаткова інформація за телефонами +38 (044) 278 48 64 або 093 855 61 16 (Вайбер та Телеграм).
_______________________________________
❗️Потрапити на круглий стіл можуть всі відвідувачі музею. Вхідний квиток до музею – 100 грн, для школярів/студентів/пенсіонерів – 50 грн.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/928187989010928

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: