МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Штучний розум: знання, думки і уява

5 Чер (Ср) / 18:00
- 5 Чер/20:00
Штучний розум: знання, думки і уява

Штучний розум: знання, думки і уява

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Штучний розум: знання, думки і уява

🎡Афіша Київ

⌚️2024-06-05 18:00:00 – 2024-06-05 20:00:00
🏢Онлайн-подія

Реєстрація:
https://bit.ly/3RWwzAz

Наш спікер: Сергій Корнєєв, президент компанії Baltrobotics (Польща), «Спеціальний експерт Уряду провінції Zhenjiang» (Китай), технічний консультант компанії «Qianxing Zehe Information Technology (Zhejiang) Co., Ltd.”, Китай, технічний консультант компанії «R&D Bureau of Advanced Technologies» (Україна) фахівець з систем управління, зв’язку, штучного інтелекту, робототехніки.
Формат: в Zoom.
Участь вільна.

Ця лекція продовжує цикл лекцій про створення штучного розуму. В попередній лекцій – “Штучний мозок: структура, механізми, проблеми створення” – автор розповів про роботи з розробки так званих “когнітивних архітектур”, про ”Загальну модель пізнання” і про її розвиток автором. Були розглянуті підходи до моделювання свідомості, інтелекту індивідуального і колективного, види думок і підходи до моделювання емоцій. Також була представлена запропонована автором когнітивна архітектура AGICA.
Когнітивна архітектура це “гіпотеза про фіксовану структуру штучного мозку, який забезпечує розум, чи в природних, чи в штучних системах, і як вона працює разом з знаннями і навичками, які в ній формуються і зберігаються в процесі функціонування для здійснення раціональної поведінки в різноманітності змінного оточуючого простору”.
В наступній лекції будуть розглянуті змінні параметри штучного мозку: знання, думки і уява. В змінних параметрах є ще і навички, але вони залишаться поза увагою за браком часу.
Штучний мозок взаємодіє з оточуючим середовищем за допомогою сенсорів, які доставляють роботу інформацію про зміни в оточуючому середовищі, і актуаторів, які дають роботу змогу впливати на оточуюче середовище і взаємодіяти з ним. Але прийняттю рішення про відповідні дії робот повинен проаналізувати отриману інформацію за допомогою наявних знань, з використанням в необхідних випадках уяви і ці процеси виконуються за допомогою думок, які, за впевненістю автора мають декілька типів і відповідно представлені різними процесами.
Думки з здійснення логічних висновків користуються поняттями. Знання також формулюються з їх використанням, тому ми поговоримо про формування понять. Думки реалізуються в режимах емоцій, які впливають на виконання думок, і тому ми також поговоримо про емоції.
Звісно поняття: знання, думки, уява, емоції в контексті лекції мають зовсім інший сенс, ніж ми до цього звикли. Але за браком спеціальної термінології, яка ще не сформувалась, розробники штучного інтелекту досі користуються аналогіями, запозичуючі терміни з наукових напрямків психології, фізіології, лінгвістики, філософії.
Як це було і в попередніх лекціях, перша половина лекції буде присвячена історії розвитку питання, а в другий половині мова буде йти про роботи і погляди автора. Звісно все неоднозначно, все ще далеко від впевненої реалізації штучного розуму і тому дискусійно. Після лекції можна буде задати питання автору і висловити свої думки.
Лекція орієнтована на самий широкий круг глядачів – від людей, які просто цікавляться розвитком напрямку штучного інтелекту до професіоналів, які можуть розширити свою ерудицію і ознайомитись з роботами автора.
Лекція виконується загальною мовою з мінімальним використанням спеціальних термінів, які завжди будуть попередньо пояснюватись.

Просимо підтримати Лекторій коштами на придбання камери. Номер карти (АТ КБ “ПРИВАТБАНК”) відеоператора Лекторія Гореленка Олександра Олеговича:
5169 3600 2905 4669

Якщо бажаєте підтримати донатами лекторій “Наукові зустрічі / Scientific meetings”, щоб було більше заходів та відеоматеріалів:
https://www.patreon.com/scientificmeetings
Підписуйтесь на:
– офіційну сторінку лекторію “Наукові зустрічі / Scientific meetings”
https://www.facebook.com/scientific.meetings2020
– Youtube-канал лекторію Наукові зустрічі / Scientific meetings
https://www.youtube.com/@scientificmeetings
– канал новин Лекторію на Телеграм
https://t.me/scientificmeetings

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1826046144533495

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Одеса
Афіша Одеса
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: