МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Сталеві духом. Костянтин Сова

23 Лют (Пт) / 18:00
- 23 Лют/20:00
Сталеві духом. Костянтин Сова

Сталеві духом. Костянтин Сова

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Сталеві духом. Костянтин Сова

🎡Афіша Київ

⌚️2024-02-23 18:00:00 – 2024-02-23 20:00:00
🏢Нацiональний музей «Київська картинна галерея»

23 лютого о 17:00 – відкриття соціального проєкту «Сталеві духом». Фотовиставка є вираженням шани бійцям, це розповідь про залізну волю наших хлопців – поранених та тих, що перебувають на реабілітації. Метою проєкту є збір коштів на закупівлю ліків від фантомних болів.

Вхід безкоштовний. Перегляд виставки не рекомендований неповнолітнім та особам зі слабкою психікою.

Наразі в Україні 76 000 військовослужбовців з ампутаціями. Держава не покриває витрати на лікування фантомного болю. Медики ще шукають ефективні ліки для цього, проте апробованим вже є один із методів ботулінотоксинотерапії, який вирішує це питання й дозволяє зняти найгостріші прояви фантомного болю на деякий час.

«Сталеві духом» – це спільний проєкт Київської Школи Фотографії та Івано-Франківської обласної клінічної лікарні, створений за підтримки грантової програми Urban Space 100.

Автор – засновник і викладач Київської Школи Фотографії, Костянтин Сова.

Київська Школа Фотографії – перша і найбільша фотошкола в Україні. У ній почали професійно навчати фотографії ще в 2000 році. Наразі викладачі фотошколи працюють заради перемоги, щоби підтримати українців у складний час.

«Участь у проєкті "Сталеві духом" – це насамперед бажання віддати шану бійцям та полегшити біль від ран війни», – пояснює автор фотопроєкту.

Івано-Франківська обласна клінічна лікарня – найбільший багатопрофільний заклад Прикарпаття. Лікарня дружня до пацієнта. З початком повномасштабного вторгнення тут лікують, оперують та реабілітують військовослужбовців ЗСУ. Наразі тут допомогу отримали понад 7 тис. захисників.

Працівники закладу так розповідають про місію проєкту: «Ми вже знаємо, що можемо сьогодні робити більше, ніж вчора. І нам це вдається. Бо за нами і з нами Люди зі сталевим духом, характером, честю та гідністю, вмінням захищати, любити, перемагати. Вчимося в них і запрошуємо до цієї взаємодії і вас. Здорові разом і разом сильніші!».

Відкриття виставки – 23 лютого о 17:00 (вхід вільний).
Виставка триватиме з 23 лютого по 20 березня.
Музей приймає відвідувачів за адресою вулиця Терещенківська, 9, за звичним графіком роботи: з 11 до 18 години (крім понеділка та четверга); з 11 до 19 години у вівторок. Каса працює до 17:20 (18:20 у вівторок).

вулиця Терещенківська, 9
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/311158178223942

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: