ТРЕНІНГ. ДОПОМОГА ДІТЯМ, ЩО СТАЛИ СВІДКАМИ ВІЙНИ

ТРЕНІНГ. ДОПОМОГА ДІТЯМ, ЩО СТАЛИ СВІДКАМИ ВІЙНИ
Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅
ТРЕНІНГ. ДОПОМОГА ДІТЯМ, ЩО СТАЛИ СВІДКАМИ ВІЙНИ
⌚️2024-02-05 20:00:00 –
🏢Онлайн-подія
ТРЕНІНГ "ДОПОМОГА ДІТЯМ, ЩО СТАЛИ СВІДКАМИ ВІЙНИ"
Тема з курсу "РОБОТА ПСИХОЛОГА З ДІТЬМИ, ПІДЛІТКАМИ ТА ЇХ БАТЬКАМИ"
Робота з дітьми один з найперспективніших та найцікавіших напрямків роботи в практичній психології. Потреба у спеціалістах ментального здоров’я у сфері роботи з дітьми та сім’ями стрімко зростає. В Україні, зокрема, це продиктовано умовами воєнного стану.
Усі запити на консультування та терапію дітей поділяються на дві великі групи: психологічні та психоневрологічні. З останніми можуть працювати спеціально підготовані (клінічні) психологи та лікарі.
Основні причини психологічних труднощів дітей та підлітків є наступними: сварки між батьками, розлучення та виховання підлітка лише одним із них, наявність антипатичного молодшого / старшого брата чи сестри, надмірний контроль та насильство з боку дорослих або, навпаки, відсутність належного виховання (все дозволено). Поведінку клієнта, особливо маленького, варто розглянути як наслідок дисфункції усередині сім’ї, установлених в ній звичаїв і взаємодії між її членами, негативний вплив зовнішнього оточення (шкільних колективів), булінг тощо.
Причини (види) психоневрологічних порушень наступні: клінічний психіатричний синдром; відставання у поведінковому розвитку, органічна патологія; аномальні психосоціальні умови та інше.
Діагностика психоемоційних негараздів у дітей і підлітків буває складною, адже в незрілому віці нелегко визначити: та чи інша поведінка – це прояв психічного захворювання або варіант кризового розвитку, який може із часом повністю компенсуватися.
Найближча зустріч буде присвячена темі “ДОПОМОГА ДІТЯМ, ЩО СТАЛИ СВІДКАМИ ВІЙНИ”, під час якої, зокрема, розглянемо такі поняття та процеси як:
• діагностика ПТСР згідно вікових критерій;
• практичні інструменти для стабілізації та гармонізації стану у подоланні посттравматичного стресу у дітей.
Додатково ви отримаєте запис лекції, презентацію та додатковий матеріал.
Зустріч проводять:
– сертифікована арт-терапевтка, психологиня у роботі з дітьми, батьками та дітьми, які мають особливі освітні потреби – Заріна Лєбєдєва.
– психологиня, тренерка та методологиня психопросвітницьких проєктів – Вікторія Дівонька.
– психотерапевтка, психологиня, тренерка психологічних заходів – Злата Біневич.
Опис та програма всього курсу:
https://t.me/protrainingsa_winwin
Джерело заходу: https://www.facebook.com/1067296081225648