МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Тиждень українського дизайну та інновацій / Ukrainian design and innovation week

1 Кві (Пн) / 0:00
- 7 Кві/0:00
Безкоштовна подія
udw_001_1020h540_2

Тиждень українського дизайну та інновацій / Ukrainian design and innovation week

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

З 1 по 7 квітня 2024 року в Києві відбудеться наймасштабніша креативна подія року — Тиждень українського дизайну та інновацій (Ukrainian design and innovation week, UDIW). Захід відбувається вдруге та проходить під егідою World Design Weeks, глобальної мережі, що об’єднує тижні дизайну в більш ніж 40 містах по всьому світу.

UDIW — це найбільший в Україні мультидисциплінарний фестиваль, на якому поєднались різні напрямки дизайну: промисловий, графічний, дизайн інтер’єру, архітектура, містопланування, мистецтво, мода тощо. Він дає змогу проявити себе як професіоналам, так і молодим талантам, обравши для себе зручний формат.

Масштабна подія не обмежується одним простором, а охоплює всю столицю. Протягом цілого тижня по всьому місту — в шоурумах, коворкінгах, майстернях, навчальних закладах і не тільки — проходитимуть події для дизайн-спільноти та широкої аудиторії. Відвідувачі можуть обрати для себе найцікавіше.

У програмі — понад 70 майстер-класів, воркшопів, презентацій, екскурсій, лекцій, показів та інших заходів. Продумані заходи і для наймолодших.

Серед учасників — найвідоміші дизайнери України та авторитетні європейські спеціалісти зі світовим ім’ям. Вони поділяться своїм досвідом і проведуть майстер-класи.

Головною подією тижня стане найбільший Маркет з сучасного українського дизайну, що відбудеться в Мистецькому Арсеналі 6 квітня. Маркет об’єднає провідних представників з різних сфер дизайну — промисловий дизайн, дизайн інтер’єру, архітектура, графічний, предметний, fashion дизайн, меблі, освітлення, текстиль та інші. Також на майданчику дизайн-маркету свої роботи презентують молоді перспективні дизайнери і митці.

Крім того, на Маркеті дизайну відвідувачі зможуть ближче познайомитися з дотичними до дизайну напрямками, такими як флористика, галереї, гончарні, книгарні тощо. Тут можна буде придбати вироби українських дизайнерів та майстрів: декор ручної роботи, прикраси, свічки, гончарні вироби, авторський посуд та багато інших ексклюзивних товарів.

«Метою Тижня українського дизайну є об’єднати професійне дизайн-ком’юніті та познайомити зі сферою дизайну широку аудиторію. Тут кожен може проявити себе, бути почутим, продемонструвати свої винаходи і розробки. Тут заводяться корисні знайомства, народжуються ідеї, підіймаються важливі питання, проводяться дискусії. Тут створюється обличчя сучасного дизайну України», — говорять організатори заходу.

📍 Хто і як може взяти участь?

Учасником UDIW може стати кожен охочий. Варто лише зареєструватись на сайті та запропонувати зручний формат і подію. Інформація для відвідувачів також доступна на офіційному сайті та в соцмережах заходу:

Головна сторінка

Instagram: @ukrainian_design_week

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: