МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Вертеп-концерт до Дня Соборності України

21 Січ (Нд) / 16:00
- 21 Січ/17:00
Безкоштовна подія
Вертеп-концерт до Дня Соборності України

Вертеп-концерт до Дня Соборності України

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Вертеп-концерт до Дня Соборності України

🎡Афіша Київ

⌚️2024-01-21 16:00:00 – 2024-01-21 17:00:00
🏢Скарбниця Національного музею історії України

До Дня Соборності України запрошуємо на спеціальний концерт-вертеп у Скарбниці від Студії при Національній заслуженій капелі бандуристів України.

Концерт-вертеп відповідає традиції студентського різдвяного театру. Задум, сценарій та постановка «Колядницьких інтермедій з музичними дивертисментами» за мотивами українського фольклору та літератури Тетяни Лободи базується на її особистому досвіді студентського колядування у другій половині 1980-х років у хорі «Гомін» під орудою славнозвісного Леопольда Ященка та у колі родинно-дружньої ватаги, яка об’єднала у той час студентів однодумців.

Сюжет і персонажі Вертепу-концерту є сучасною рефлексією на традиційну символіку та образність вертепу, та на обставини сучасного життя українців в умовах війни.

Образи традиційних вертепних персонажів відтворюються за допомогою театралізованих масок, одна з яких «Коза Усміхайлівна» виготовлена відомою лялькаркою, реконструкторкою вертепних ляльок Галаганівського вертепу Інесса Кужом.
Для музичних дивертисментів основою стали український традиційний музичний інструментарій та народні колядки і щедрівки у виконанні студентів і слухачів Студії при Національній заслуженій капелі бандуристів України ім.Г.І.Майбороди.

❗️Крім того, в межах відзначення Дня Соборності у Скарбниці, на 13:00 запрошуємо на останню кураторську екскурсію виставкою «Європейська Україна. Доба Мазепи», яку проведе к. і. н ЯРОСЛАВ ЗАТИЛЮК. Цю екскурсію зможуть відвідати всі охочі лише за звичайним квитком до музею!

❗️Початок у неділю, 21 січня, о 15:00.

❗️Більше інформації за телефоном: (093) 619-70-29.

🏛Адреса музею: вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Національного заповідника "Києво-Печерська Лавра").
_________________________________________
Вхід за звичайним вхідним квитком до музею – 100 грн, для пенсіонерів, студентів, школярів – 50 грн (без додаткової плати за вхід до музею чи до Лаври).

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1498764941077469

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: