МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Весна прийде! / виставка мистецтва з галерейних фондів

1 Бер (Пт) / 11:00
- 1 Бер/19:00
Весна прийде! / виставка мистецтва з галерейних фондів

Весна прийде! / виставка мистецтва з галерейних фондів

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Весна прийде! / виставка мистецтва з галерейних фондів

🎡Афіша Київ

⌚️2024-03-01 11:00:00 – 2024-03-01 19:00:00
🏢вул. Євгена Чикаленка, 21а, Kyiv, Ukraine, 01024

👁‍🗨 Виставка «Весна прийде!»

👁‍🗨 1 березня у ЦСМ «Білий Світ» відкриється виставка мистецьких робіт з галерейних фондів під назвою «Весна прийде!». Вона буде присвячена плеканню надії на світлі і щасливі часи.

▪️ Відкриття виставки відбудеться 1 березня о 18:00
▪️ Виставка триватиме до 17 березня
▪️ Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а
▪️ Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

👁‍🗨 «Всесвiту пронозливий, вiдкрий правди трiшечки
Чи мене не вистачить загинути повеснi?»

Ці слова з пісні «Весна» гурту «Воплі Відоплясова» є жорсткими і нібито невідповідними ліричному і світлому настрою, що зазвичай оволодіває людиною напередодні весняного тепла і розквіту. А втім наша реальність так щільно пронизана тривогою, напругою й щоденним опором, що лишається мало місця солодким мріям про березневе пробудження, квітневий цвіт і травневе сонце. І «Білий Світ» забажав нагадати і собі, і своїй публіці про те, чим повняться сильні серця, навіть перебуваючи у чорній безодні – про надію.

👁‍🗨 Надія й справді може лишитись останньою з усіх опор наприкінці лютої зими. І продовження її життя – цілковито наша відповідальність і турбота. На виставці «Весна прийде!», що є, по суті, першою офлайновою виставкою-дослідженням галерейних фондів «Білого Світу», куратори експонують ті роботи, що покликані зігріти глядачів і підбурити їхню жагу до життя. Наймайстерніші праці українських митців будуть говорити до людей про цілісність і єдність Української Нації. Вони говоритимуть про любов і чисті помисли, про солідарність і взаємопідтримку, про істину і волю.

👁‍🗨 Виставка розпочнеться у перший день весни, який «Білий Світ» вважає днем свого початку. 1 березня 2016 року відкрилась перша виставка «Білого Світу», і називалась вона «На порозі Весни». Цей проєкт об’єднав трьох чудових українських живописців – Петра Бевзу, Миколу Журавля та Петра Лебединця, а також учнів майстерні звукоімітації під керівництвом Юрія Коваленка, відомого ще як «Доктор Звук». Цього березня найкращий досвід кураторів об’єднається із непересічним українським мистецтвом, зібраним за 8 років копіткої праці, і підтвердить неминуче: Весна обов’язково прийде, і принесе з собою і тепло, і цвітіння, і нову надію.

▪️ Сайт: t.me/WWgallery

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1878401302621127

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: