МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Відкритий діалог: Секс «Не на паузі»

21 Тра (Вт) / 19:00
- 21 Тра/21:00
вул. Володимирська, 43, DIALOG HUB
Безкоштовна подія
pics1

Відкритий діалог: Секс «Не на паузі»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер в Україні» спільно з благодійним фондом Олени Пінчук організовують третю зустріч у форматі Відкритого Діалогу «Не на паузі». Тема розмови – сексуальне життя жінки під час менопаузи. Менопаузу часто називають «спекотним періодом» через гормональні зміни, але ми переконані, що це саме Hot Time!

Начебто легко повірити в те, що секс після 45-50 років завдає більше клопоту, ніж задоволення. Але факт – із віком секс з життя людей не зникає. Позитивне ставлення до сексуальності людей старшого віку – один з проявів сексуальної революції сучасності. Книга «Чудовий секс розпочинається в 50» від Трейсі Кокс стала дуже популярною в світі, а відвертий подкаст 63-річної Сюзанни Ноубл «Секс поради для старших» збирає сотні слухачів і слухачок. Насправді досвід і впевненість з часом роблять секс ще цікавішим, а партнерські відносини – більш чуттєвими.

Ми реалізуємо наш проєкт «Не на паузі», щоб зняти стигму з поняття менопауза, вести відвертий суспільний діалог та допомагати жінкам комфортно проживати ці зміни.

Роль гормонів і сексуальне задоволення, стимулюючі техніки та секс-іграшки, комунікація у партнерстві – все це обговоримо з експертками під час дискусії.

Дата: 21 травня

Час: 19.00

Місце: навчально-освітній центр DIALOG HUB, вул. Володимирська, 43, Київ.

Спікерки панельної дискусії:

·        Святослава Федорець — психологиня, сексологиня, яка поділиться своїм баченням природи жіночої сексуальності та сексом у сталих стосунках.

·        Анна Галаєва — лікарка, секспросвітниця, власниця крамниці для дорослих у Києві. Анна навчає пари будувати інтимні стосунки на відстані, робити перший крок до використання секс-іграшок та вивчати механізми самовтіхи.

·        Анатолій Камінський — доктор медичних наук, професор, акушер-гінеколог допоможе зрозуміти, як медицина може підтримати сексуальну активність жінки.

·        Надія Матвєєва — телеведуча, інфлюенсерка, яка допомагає жінкам винайти власний ресурс через коучинг.

Модераторка дискусії: Ольга Сердюк — директорка фонду Олени Пінчук.

Участь безкоштовна для гостей, але потрібна попередня реєстрація: https://forms.gle/fT4gBvWC26dJr32y6

Виводимо менопаузу з тиші та блоків суспільних упереджень.

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: