МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

ВІХИ. Петро і Олександр Бабак

1 Бер (Пт) / 17:00
- 1 Бер/19:00
ВІХИ. Петро і Олександр Бабак

ВІХИ. Петро і Олександр Бабак

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

ВІХИ. Петро і Олександр Бабак

🎡Афіша Київ

⌚️2024-03-01 17:00:00 – 2024-03-01 19:00:00
🏢Нацiональний музей «Київська картинна галерея»

Завітайте 1 березня о 17:00 на відкриття виставки про двох київських митців, батька та сина: Петра та Олександра Бабаків – «ВІХИ» у нашому музеї. В експозиції виставки, поділеній на вісім віх, художник не забуває про своє дорослішання, поступ до майстерності від дитячих начерків, що перевіряв перший вчитель малювання – його власний батько, і до робіт, що прикрашають стіни музеїв, галерей.

«На виставці планую експонувати батькові роботи, звідси, ніби із середини спіралі, і почнеться історія. Віхи у творчості художника, то є певні важливі результати, які і пропонуються до уваги глядачеві. Натомість паузи між окремим проєктами в експозиції, особливо, коли йдеться про ретроспекцію, – вони створені для самого автора. Щоб пригадати путь».

Олександр Бабак переплітає різні періоди життя, рефлексує щодо спогадів, людей, місць, які зустрічались на шляху; влучно помічає спіральну природу часу. Чітко вивірені цикли творчості, близькі серцю маркери на мапі, яскравий живопис і графічні начерки складають структуру виставки та відображають характер митця, його робіт. А експонування картин батька художника дійсно дозволяє назвати цю виставку «родинною».

«Для родинної виставки важливо, що вона відбуватиметься саме тут (у Національному музеї «Київська картинна галерея»), адже рівно 66 років тому, за адресою вул. Рєпіна, 4 (тепер Терещенківська), я народився. […] Можна уявити, що перше моє знайомство з мистецтвом сталося саме у цих стінах».

Ретроспектива творчості Олександра Бабака супроводжується цитатами із його книги спогадів про батька, навчання, любов до музики, до рідних місць. Ці замальовки у прозі, ніби слова пісень, акомпанують роботам і допомагають охопити задум митця у повній мірі.

Виставка «ВІХИ» входить до масштабних довготривалих музейних проєктів «Сучасне мистецтво» та «Сімейна художня традиція». Їхня мета – через творчість художніх родин показати розвиток сучасного українського мистецтва.

Відкриття виставки – 1 березня 17:00 (вхід вільний)
Виставка триватиме з 1 березня по 24 березня.
Вартість повного вхідного квитка – 200 грн (пільгові категорії – 100 грн).
Музей приймає відвідувачів за адресою вулиця Терещенківська, 9, за звичним графіком роботи: з 11 до 18 години (крім понеділка та четверга); з 11 до 19 години у вівторок. Каса працює до 17:20 (18:20 у вівторок).

вулиця Терещенківська, 9
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1093699871941299

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: