МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Владислав Шерешевський | "Sixty"

15 Лют (Чт) / 12:00
- 15 Лют/20:00
Владислав Шерешевський | "Sixty"

Владислав Шерешевський | "Sixty"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Владислав Шерешевський | "Sixty"

🎡Афіша Київ

⌚️2024-02-15 12:00:00 – 2024-02-15 20:00:00
🏢вул. Євгена Чикаленка, 21а, Kyiv, Ukraine, 01024

👁‍🗨 З 15 до 28 лютого в ЦСМ «Білий Світ» пройде виставка живопису Владислава Шерешевського «Sixty», присвячена шістдесятиріччю митця. У експозиції можна буде побачити твори різних періодів його творчості з 1995 року по сьогоднішній день.
▪️ Відкриття виставки відбудеться 15 лютого о 18:00
▪️ Виставка триватиме до 11 лютого
▪️ Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а
▪️ Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний
👁‍🗨 Красива кругла дата – 60 років – це чудовий привід для художника влаштувати велику оглядову виставку своїх найкращих творів і ще раз неспішно пройтись сходинками свого мистецького становлення. Втім, у випадку Владислава Шерешевського вибір найкращих картин – завдання непросте, адже невдалих робіт в його доробку просто немає. Ну а згадані сходинки вже давно привели його на олімп українського і міжнародного визнання, вище якого – тільки зоряне небо вічної слави.
👁‍🗨 На виставці “Sixty” публіка побачить живописні роботи, що створювались за тривалий проміжок часу (1995-2024 рр) і побували на найвизначніших українських арт-локаціях, відзначивши своєрідні віхи творчості Владислава Шерешевського. Деякі полотна потраплять в галерею з особистих архівів самого митця. Деякі – з колекції ЦСМ «Білий Світ». Інші належать колекціонерам, але не припиняють активного виставкового життя.
👁‍🗨 Серед добірки буде кілька автопортретів митця – творів, які представляють особливий інтерес, адже дозволяють побачити і еволюцію індивідуального стилю, і зміну образу/самосприйняття їхнього автора. І, авжеж, на виставці “Sixty” буде чимало нових полотен Шерешевського, які він створює прямо у цю мить. Позаяк митець Владислав Шерешевський працює у своїй майстерні щодня, і його картини завжди передають гостре відчуття пульсуючого українського сьогодення.
👁‍🗨 Окрім живописних робіт на виставці можна буде побачити та придбати усі персональні каталоги Владислава Шерешевського, а також мерч з його картинами – листівки, футболки та інше.
▪️ Сайт: t.me/WWgallery

Джерело заходу: https://www.facebook.com/420553130312750

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: