МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Володимир Харченко | "Метаграфія 26"

20 Бер (Ср) / 11:00
- 20 Бер/19:00
Володимир Харченко | "Метаграфія 26"

Володимир Харченко | "Метаграфія 26"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Володимир Харченко | "Метаграфія 26"

🎡Афіша Київ

⌚️2024-03-20 11:00:00 – 2024-03-20 19:00:00
🏢вул. Євгена Чикаленка, 21а, Kyiv, Ukraine, 01024

👁‍🗨 З 20 по 31 березня у ЦСМ «Білий Світ» експонуватиметься виставка Володимира Харченка «Метаграфія 26». Художник представить роботи, створені в напрямі діджитал-арту, покликані стати аргументом у актуальному протистоянні мистецтва і технологій.

◾️ Відкриття виставки відбудеться 20 березня о 18:00
◾️ Виставка триватиме до 31 березня
◾️ Адреса: Київ, вул. Євгена Чикаленка, 21а
◾️ Розклад роботи галереї: ср-нд – 11:00-19:00; пн-вт – вихідні. Вхід вільний

👁‍🗨 Метаграфією Володимир Харченко назвав свою авторську техніку, яка полягає у спеціальній обробці на комп'ютері фотографічних зображень і включає риси як фотографії, так і графіки, або ж є проміжною між ними. Цифрові метаграфії Володимира Харченка вихоплюють з урбаністичного середовища суттєві моменти так, ніби відбувається миттєвий контакт індивідуального й суспільного. Плин вуличного життя, де всі поспішають у безлічі справ і без справ, підкоряючись ритму, все-ж таки дає змогу прояву, хоч і миттєвому, одвічній поезії, яка, видозмінившись, живе в думках і творах художника нового тисячоліття.

👁‍🗨 Діючи у час, коли цифрові технології захоплюють все більше ділянок нашого життя, цей митець теж кладе свій внесок на чашу терезів протистояння людського і штучного, виступаючи на стороні живої і людяної творчості. «Мистецтво полягає в тому, що технологія завжди вторинна. Вона може тільки доповнювати і підкреслювати… Технологія не може вести, вказувати художнику шлях… Теплим буває мистецтво Людини, де комп'ютер лише пензель, але не господар. Коли він не веде за собою, а сам слідує руху душі художника.» (с) Володимир Харченко.

👁‍🗨 "В. Харченко ставить засобами фотографії завдання, відому філософії як езотерична невизначеність сущого – тобто розмитість сенсів життя в рамках кінцевої теорії знаків. Тут зображення – це і відволікання, вилучення та та пристрасть. Художник вловлює той єдиний момент, коли закінчуються слова, і зображення тільки-тільки починається." (с) Журнал "SUB ROSA", №3-4, 2011-2012

👁‍🗨 Володимир Харченко – медіа-художник, що працює з сучасними технологіями створення робіт у техніках метаграфії, Net Art, Digital Art, медіа-арту. Народився в 1959 році в Одесі, живе в Києві. Є членом Національної спілки художників України. Брав участь в понад 60 виставок виставках у 17 країнах, в тому числі: Україна, Бельгія, Великобританія, Угорщина, Литва, Нідерланди, Польща, Словаччина, США та ін.

◾️ Сайт: buymeacoffee.com/white_world_gallery

Джерело заходу: https://www.facebook.com/287001114428326

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: