МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Виставка "Відкриваємо книгу"

15 Бер (Пт) / 16:00
- 15 Бер/17:00
Виставка "Відкриваємо книгу"

Виставка "Відкриваємо книгу"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Виставка "Відкриваємо книгу"

🎡Афіша Київ

⌚️2024-03-15 16:00:00 –
🏢вул.Лаврська, 9, Kyiv, Ukraine, 01015

«Відкриваємо книгу» – виставка студентських робіт з дисципліни «Дизайн книги художньої літератури», яку опановує третій курс кафедри дизайну Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного університету імені Бориса Грінченка за освітньо-професійною програмою 022.00.02 «Графічний дизайн» першого (бакалаврського) рівня. Експонуються кращі книжкові проєкти за 2019–2023 рр. Їх відбір здійснили куратори виставки – ст. викладач Оксана Здор та викладач Наталія Балабуха.
На сьогоднішній день український книжковий дизайн переживає піднесення у своєму розвитку. Під час осягнення курсу з оформлення видань художньої літератури студенти вчаться бачити книгу цілісним і функціональним арт-об’єктом, якому властива багатошаровість організації та сприйняття. Формують художній образ майбутнього видання у взаємодії тексту і зображень, водночас враховують вплив історичного й мистецького підґрунтя на дизайн книги. Досліджують можливості книжкової форми, структурних елементів книги та взаємовплив і важливість просторово-часового, структурного, ілюстративно-образного та шрифтового рішень. В дизайні книги всі без винятку її елементи: текст, система рубрикації, ілюстрації, службова графіка, навіть пагінація – важливі. Разом з оправою, форзацами, організацією особливих і типових сторінок книжкового блоку, додатковими елементами зовнішнього оформлення з’являється цілісний композиційний образ видання.
Ілюстрування книжки – це ще один спосіб прочитання тексту, ще один спосіб пізнання і одне з найцікавіших завдань для студентів, водночас серйозний виклик під час їхнього професійного становлення.
Гармонійне поєднання ілюстрації зі структурою видання становить окрему цінність в мистецтві книги. Книжкова ілюстрація, як важливий компонент видання, напряму взаємодіє з текстом, хоч і має в собі певні протиріччя. З одного боку, ілюстрація разом зусіма різноманітними елементами, які створюють зображальний простір книги, – візуальна інтерпретація літературного тексту, тобто щось підпорядковане, другорядне. З іншого – повноцінний жанр образотворчого мистецтва, і формує в книзі окремий просторовий і смисловий ряд.

Виставка «Відкриваємо книгу» триватиме з 15 березня до 11 квітня у Музеї книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9; корпус 9, зала № 5, працює щодня з 10:00 до 17:00, окрім понеділка). Відкриття заплановано на 15 березня 2024 року, 16:00.
Експозиція представить творчий поступ кафедри дизайну Факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського столичного універститету імені Бориса Грінченка широкому загалу поціновувачів мистецтва книги. Учасники проєкту прагнули передати дух тяглості найкращих зразків книжкового мистецтва і втілити актуальні ідеї сучасності. Сподіваємося, виставка надихне всіх зацікавлених не зупинятися в творчих експериментах, заохотить знову і знову навчатися та реалізовувати свої мрії й бажання у творчій професійній діяльності.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/300947762996985

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: