МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Виставка картин "Від руїн до відродження"

15 Бер (Пт) / 18:00
- 29 Бер/21:00
Богдана Хмельницького 32
Безкоштовна подія
photo_2024-03-12_13-53-03

Виставка картин "Від руїн до відродження"

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

15 березня у Києві, в Галереї Ра відкривається персональна виставка картин художниці Дарії Пінчук “Від руїн до відродження”. Експозиція представляє собою зворушливу колекцію картин, яка зобразила українських жінок, зайнятих спортом під час війни. Ці твори не лише демонструють фізичну силу та витривалість, але й символізують непохитну волю до життя, віру в майбутнє та нескінченну силу духу українського народу.

Серія складається з 9 картин. Головними персонажами є жінки-спортсменки та впізнавані зруйновані будинки і визначні споруди України. Авторка картин, художниця Дарія Пінчук розповідає, що ідея написати картини прийшла до неї, коли їй довелось виїхати з України в Америку.

“Новий світ, нове життя, одна валіза речей із собою. Нічого не залишилось, війна зруйнувала усе. Але залишилась я, моя душа і моє тіло! І це стало єдиною моєю домівкою. Знаєте, що добре у спортсменів? Це їх дисципліна. Кожного дня, коли я приходила у спортзал, там були одні й ті самі обличчя. Я не розмовляла не з ким, але то була така необхідна для мене стабільність. Роблячи вправи я дивилась на стіни, і думками була завжди з Україною. Ти вдячна, що маєш такий шанс на безпеку, і ненавидиш себе за теж саме, коли гортаєш стрічку новин. А потім бачиш інших дівчат, що попри все продовжують зберігати своє тіло і дух на тлі знищення усього, що таке важливе і цінне,” – ділиться думками авторка.

Як зазначають організатори, виставка “Від руїн до відродження” вирізняється глибоким сенсом та актуальністю, відображаючи реальні випробування через призму краси та мужності. Вона є втіленням непереможності духу, демонструючи, що навіть у руїнах можна знайти сили для нового початку та відродження.

Організатори запрошують усіх зацікавлених киян відвідати виставку: “Це можливість стати свідком неймовірної сили духу, що ілюструється через спортивні досягнення українських жінок у найтяжчі часи. Такий досвід надихає та нагадує про важливість підтримки та віри в майбутнє навіть у найскладніших обставинах”.

Відкриття виставки відбудеться 15 березня о 18:00 у Галереї РА за адресою вул. Богдана Хмельницького 32. Експозиція працюватиме до 29 березня включно. Вхід вільний або за донат (за бажанням).

Більше інформації на сторінці авторки в Instagram @pinchuk_dariia

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: