МІСТО ЛЬВІВ / Сайт Львова / Афіша Львів

Місто Київ

Зустріч Клубу «Неореспубліканець»

20 Кві (Чт) / 18:30
- 20 Кві/21:30
Зустріч Клубу «Неореспубліканець»

Зустріч Клубу «Неореспубліканець»

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Поділитися з друзями:

Зустріч Клубу «Неореспубліканець»

?Афіша Київ

⌚️2023-04-20 18:30:00 – 2023-04-20 21:30:00
?MODI Art&Wine Gallery

Запрошуємо експертів й пасіонаріїв – тих, хто хоче й може зробити в своєму житті щось суспільнозначиме – на регулярні зустрічі Клубу «Неореспубліканець».

Клуб «Неореспубліканець» – це відкриті зустрічі інтересантів та прихильників політичної теорії Неореспубліканізму: пізнаємо, дискутуємо, вдосконалюємо ідею, яка може стати базовою й рушійною в розвитку українців, України й світу. Заряджаємо інших й розширюємо коло зацікавлених й вмотивованих. Поки все теоретично, але якщо ідея знаходитиме своїх адептів, й до нашої команди прибуватиме, то можна разом вже зайнятися чимось корисним, а після війни, коли з фронту повернуться наші кращі люди – можна буде взятися за серйозну громадянську й політичну діяльність.

В стрічці новин нашої фб-сторінки в першому закріпленому дописі ми викладаємо Публікацію «Актуальність Республіканізму (теорія Неореспубліканізму)». Також у вигляді постів ми щотижня доповнюємо Публікацію тезами про Неореспубліканізм (НР.), які присвячені абстрактним поняттям (цінності, мотивація, порівняння з іншими ідеологіями й т.д.) так і різним практичним галузям життя суспільства (еліти, вибори, міжнародні стосунки й т.д.). Тези викладаються, щоб зацікавлені громадяни он-лайн, а ще краще на наших клубних зустрічах кожну з них могли обговорювати, доповнювати, удосконалювати – в цьому проявляється одна з чеснот НР. – його інклюзивність. Словом, запрошуємо до спільного творення Неореспубліканізму – теорії побудови успішної країни.

Регулярні зустрічі однодумців відбуваються поки щочетверга в 18:30 в оточенні картини MODI Art&Wine Gallery (Галерея Моді) – Київ, вул. Мала Житомирська 17. Аналіз, дебати й просто взаємозбагачуюче спілкування на актуальні теми супроводжується келиханням – з античних республіканських часів люди для пошуку істини й партнерів не вигадало нічого кращого за вино ).

Вхід до Клубу «Неореспубліканець» – 200 грн депозит (сума, яку повністю можна реалізувати на вино й закуску згідно демократичних цін закладу).

Дивіться також інші події співорганізовані нашим Клубом: https://www.facebook.com/RepublicanClubUA/events .

Отже, чекаємо однодумців на зустрічах Клубу «Неореспубліканець». Слава Україні!

Мала Житомирська 17
Київ

Джерело заходу: https://www.facebook.com/768640434333209

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Обрані❤️афіші:

Обрані афіші в telegram боті

Телеграм бот
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
Афіша Львів / Афіша Львів сьогодні - портал міста №1
заказать сайт под ключ
filandor.com

Заявку надіслано!

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Запросіть друзів: